Location : Home > V > VL08315100J0G
VL08315100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL08315100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VL08315100J0G 381 TB SOCKET RA 157250 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N705A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.8V 250MW DO35
1N705A 39804 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1N705A STOCK 43750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SI7214DN-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 4.6A 1212-8
SI7214DN-T1-GE3 6496 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SI7214DN-T1-GE3 Vishay Siliconix 241890 1538+ MOSFET DUAL N-CH D-S 30V 1212-8 Alphatek Technology Limited
BYW29-200HE3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 8A TO220AC
BYW29-200HE3/45 IC 38830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYW29-200HE3/45 NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYW29-200HE3/45 Vishay 17230 12+ TO-220-2 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
BYW29-200HE3/45 Vishay 20459 12+ TO-220-2 Evergreen Electronics Co.,Ltd
CMSH2-40 BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 40V 2A SMB
AK 06WS Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 700MA AXIAL
S115FP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 150V 1A SOD123HE
0387309103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0395315510 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1605580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1605580000 Weidmuller 157290 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1605580000 Weidmuller 287930 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com