Location : Home > V > VL06115000J0G
VL06115000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VL06115000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F24012CAR Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À10ppm Crystal 10pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F24012CAR CTS-Frequency Controls 139630 17+/18+ CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F24012CAR CTS-Frequency Controls 139630 NEW RoHS CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F24012CAR CTS-Frequency Controls 31855 1538+ CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F24012CAR CTS-Frequency Controls 98930 2015+ CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VC11015A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
VC11015A00J0G Amphenol FCI 157070 2016+ 762 TB SOCKET VER WF 3/T Unitronix Electronics Limited
VC11015A00J0G IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VC11015A00J0G NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ07A10000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ07A10000J0G Amphenol FCI 147330 2016+ 750 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
TJ07A10000J0G IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ07A10000J0G NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776489-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1776489-4 TE Connectivity AMP Connectors 147760 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1776489-4 TE Connectivity AMP Connectors 287510 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com