Location : Home > V > VL-CBL-1501
VL-CBL-1501
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASEMDLV-LR-T3 Crystals and Oscillators Pin Configurable Oscillators 100MHz, 125MHz, 148.5MHz, 150MHz, 156.25MHz, 400MHz LVDS MEMS (Silicon) Pin Configurable Oscillator 14-VFQFN Exposed Pad 2.25 V ~ 3.6 V 38mA (Typ) Enable/Disable