Location : Home > V > VJ1825Y183KBGAT4X
VJ1825Y183KBGAT4X
Share on FacebookShare on Facebook
VJ1825Y183KBGAT4X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ1825Y183KBGAT4X CAP CER 0.018UF 1KV 10 X7R 1825 508200 Vishay Vitramon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NHQM682B375T5 GE Sensing 13830 2013+ THERMISTOR NTC 6800 OHM 5 0805 Ameyic Electronics Limited
NHQM682B375T5 GE Sensing 800,000 15+ THERMISTOR NTC 6800 OHM 5 0805 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NHQM682B375T5 GE Sensing 800,000 15+ THERMISTOR NTC 6800 OHM 5 0805 Topic Electronics Co.,Ltd
NHQM682B375T5 ROHS 49810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
S-5844A55CB-A4T2U3 Sensors, Transducers Temperature Sensors - Thermostats - Solid State TEMP SENSOR
140000481425 Switches Accessories - Caps Round, Concave Pushbutton Switch Cap Blue Snap Fit
SX01DP1 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 1 PSI (6.89 kPa) Differential Male - 1.8" (0.7mm) Tube 0 mV ~ 20 mV (5V) 4-SIP Module
SX01DP1 Honeywell 13830 2013+ SX DIFF GAUGE 0 PSID TO 1 PSID Ameyic Electronics Limited
SX01DP1 Honeywell 62525 1531+ SX DIFF GAUGE 0 PSID TO 1 PSID AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SX01DP1 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UB225SKW035C Switches Pushbutton Switches Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Through Hole
UB225SKW035C IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UB225SKW035C NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DCL10(D)E Switches Snap Action, Limit Switches DCL10(D)E
DCL10(D)E IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DCL10(D)E NEW 88110 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DCL10(D)E NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LB16WKW01-12-CJ IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LB16WKW01-12-CJ NEW 98010 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LB16WKW01-12-CJ NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P60AS701TR Switches DIP Switches Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 150mA 24VDC
P60AS701TR APEM 1-3000 2014+ DIP CODED ROTARY SWITCH Ameyic Electronics Limited
P60AS701TR APEM 139870 17+/18+ DIP CODED ROTARY SWITCH FindCores Electronics Co.,Ltd.
P60AS701TR APEM 57519 15+ DIP CODED ROTARY SWITCH Unitronix Electronics Limited
P60AS701TR IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A22L-CG Omron 1-3000 2014+ SWITCH PUSH DPST 10A 110V Ameyic Electronics Limited
A22L-CG Omron 139590 17+/18+ SWITCH PUSH DPST 10A 110V FindCores Electronics Co.,Ltd.
A22L-CG Omron 139580 NEW RoHS SWITCH PUSH DPST 10A 110V FindCores Electronics Inc.
A22L-CG Omron 57229 15+ SWITCH PUSH DPST 10A 110V Unitronix Electronics Limited
83269816 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACT SPST-NO 50MA 24V