Location : Home > V > VJ1808Y333KXCAT
VJ1808Y333KXCAT
Share on FacebookShare on Facebook
VJ1808Y333KXCAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ1808Y333KXCAT CAP CER .033UF 10 200V X7R 1808 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VJ1808Y333KXCAT CAP CER 0.033UF 200V X7R 1808 1231800 Vishay Vitramon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VJ1808Y333KXCAT CAP CER 0.033UF 200V X7R 1808 595500 Vishay Vitramon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
VJ1808Y333KXCAT CAP CER 0.033UF 200V X7R 1808 605500 Vishay Vitramon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMHT1 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories SOLDER MASK
CMHT1 IC 37260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMHT1 NEW 88790 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CMHT1 NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Q-D-25 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Blue 0.100" (2.54mm) 25' (7.622m)