Location : Home > V > VJ1206Y331KBLAT4X
VJ1206Y331KBLAT4X
Share on FacebookShare on Facebook
VJ1206Y331KBLAT4X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ1206Y331KBLAT4X CAP CER 330PF 10 630V X7R 1206 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VJ1206Y331KBLAT4X CAP CER 330PF 630V 10 X7R 1206 784200 Vishay Vitramon 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VJ1206Y331KBLAT4X CAP CER 330PF 630V 10 X7R 1206 679000 Vishay Vitramon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
VJ1206Y331KBLAT4X CAP CER 330PF 630V 10 X7R 1206 1322200 Vishay Vitramon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WI-F Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick 1.50" (38.10mm)