Location : Home > V > VJ1206A2R2CXACW1BC
VJ1206A2R2CXACW1BC
Share on FacebookShare on Facebook
VJ1206A2R2CXACW1BC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ1206A2R2CXACW1BC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 2.2pF 50volts C0G +/ 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VJ1206A2R2CXACW1BC CAP CER 2.2PF 50V NP0 1206 600700 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
VJ1206A2R2CXACW1BC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 2.2pF 50volts C0G +/ 80,000 Vishay/Vitramon update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
VJ1206A2R2CXACW1BC CAP CER 2.2PF 50V NP0 1206 1351900 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited