Location : Home > V > VJ1206A151JBBAT4X
VJ1206A151JBBAT4X
Share on FacebookShare on Facebook
VJ1206A151JBBAT4X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ1206A151JBBAT4X CAP CER 150PF 5 100V NP0 1206 80,000 Vishay/Vitramon 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
VJ1206A151JBBAT4X CAP CER 150PF 100V 5 NP0 1206 1447900 Vishay Vitramon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
VJ1206A151JBBAT4X CAP CER 150PF 5 100V NP0 1206 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
VJ1206A151JBBAT4X CAP CER 150PF 5 100V NP0 1206 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
VJ1206A151JBBAT4X CAP CER 150PF 5 100V NP0 1206 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
30 INCH-D-4V-PRIME Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor ¡À1.08 PSI (¡À7.48 kPa) Differential Male - 0.19" (4.83mm) Tube, Dual 0.25 V ~ 4.25 V 4-SIP Module