Location : Home > V > VJ0805Y472KXBBC31
VJ0805Y472KXBBC31
Share on FacebookShare on Facebook
VJ0805Y472KXBBC31 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ0805Y472KXBBC31 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 4700pF 100volts X7R 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VJ0805Y472KXBBC31 CAP CER 4700PF 100V 10 X7R 0805 789900 Vishay Vitramon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
VJ0805Y472KXBBC31 CAP CER 4700PF 100V 10 X7R 0805 1418900 Vishay Vitramon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com