Location : Home > V > VJ0805Y222KXBBC31
VJ0805Y222KXBBC31
Share on FacebookShare on Facebook
VJ0805Y222KXBBC31 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ0805Y222KXBBC31 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 2200pF 100volts X7R 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VJ0805Y222KXBBC31 CAP CER 2200PF 100V 10 X7R 0805 896600 Vishay Vitramon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
VJ0805Y222KXBBC31 CAP CER 2200PF 100V 10 X7R 0805 1415600 Vishay Vitramon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VJ0805Y222KXBBC31 CAP CER 2200PF 100V 10 X7R 0805 786600 Vishay Vitramon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com