Location : Home > V > VJ0805Y104KXAMR
VJ0805Y104KXAMR
Share on FacebookShare on Facebook
VJ0805Y104KXAMR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ0805Y104KXAMR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.1uF 50volts X7R 10 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VJ0805Y104KXAMR originalnew 221541 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VJ0805Y104KXAMR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.1uF 50volts X7R 10 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
VJ0805Y104KXAMR CAP CER 0.1UF 50V 10 X7R 0805 796000 Vishay Vitramon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-55-24-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD