Location : Home > V > VJ0805D561KXBAJ
VJ0805D561KXBAJ
Share on FacebookShare on Facebook
VJ0805D561KXBAJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ0805D561KXBAJ CAP CER 560PF 100V 10 NP0 0805 803900 Vishay Vitramon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
VJ0805D561KXBAJ CAP CER 560PF 100V 10 NP0 0805 909100 Vishay Vitramon 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VJ0805D561KXBAJ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 560pF 100Volt C0G 10 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com