Location : Home > V > VJ0805A471KXBBC31
VJ0805A471KXBBC31
Share on FacebookShare on Facebook
VJ0805A471KXBBC31 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ0805A471KXBBC31 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 470pF 100volts C0G 1 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
VJ0805A471KXBBC31 CAP CER 470PF 100V 10 NP0 0805 685900 Vishay Vitramon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
VJ0805A471KXBBC31 CAP CER 470PF 100V 10 NP0 0805 791100 Vishay Vitramon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VJ0805A471KXBBC31 CAP CER 470PF 100V 10 NP0 0805 791100 Vishay Vitramon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
VJ0805A471KXBBC31 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 470pF 100volts C0G 1 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com