Location : Home > V > VJ0805A150KXAMT
VJ0805A150KXAMT
Share on FacebookShare on Facebook
VJ0805A150KXAMT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VJ0805A150KXAMT Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 15pF 50volts C0G 10 80,000 Vishay/Vitramon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VJ0805A150KXAMT CAP CER 15PF 50V 10 NP0 0805 793700 Vishay Vitramon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
VJ0805A150KXAMT CAP CER 15PF 50V 10 NP0 0805 783700 Vishay Vitramon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
VJ0805A150KXAMT CAP CER 15PF 50V 10 NP0 0805 1420000 Vishay Vitramon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com