Location : Home > V > VJ02415000J0G
VJ02415000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VJ02415000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386913803 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
9401180000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through 12-20 AWG
9401180000 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9401180000 Weidmuller 8000 2012+ TERM DUAL DK 4 32 U 275V MOV S14 EKT Electronics Co., Ltd
9401180000 Weidmuller 8000 2012+ TERM DUAL DK 4 32 U 275V MOV S14 SIMEN Electronics Co.,Ltd
1793330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1793330000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1793330000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 90 2POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1793330000 Weidmuller 288890 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0676431930 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal