Location : Home > V > VI30120SHM3/4W
VI30120SHM3/4W
Share on FacebookShare on Facebook
VI30120SHM3/4W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5356BRLG Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19V 5W AXIAL
BZX84B56-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 300MW SOT23-3
BZX84B56-G3-08 IC 37450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84B56-G3-08 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX85B10-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 1.3W DO41
BZX85B10-TAP 39674 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
BZX85B10-TAP IC 38932 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BZX85B10-TAP STOCK 47140 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
BZX85B10-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AO8803 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 12V 7A 8TSSOP
AO8803 Alpha&Omeg 59850 2020 MOSFET2P-CH12V7A8TSSOP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AO8803 AOS 420 20+PB TSSOP8 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AO8803 smd 4550 20+PB SMD FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AO8803 AO 10000 2022+ TSSOP-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
CDBF70 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 1005
CDBF70 Comchip Technology 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers VR=70V IO=70mA EKT Electronics Co., Ltd
CDBF70 NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ISL9R1560P2 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
ISL9R1560P2 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ISL9R1560P2 FSC 30000 2010+ TO-220 Chaoxin Technology (HK) Limited
0386303104 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0395111005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole