Location : Home > V > VI02415200J0G
VI02415200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VI02415200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK30108030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK30108030J0G Amphenol FCI 147530 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK30108030J0G IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK30108030J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OCETCCJANF-12.000000 Crystals and Oscillators Oscillators 12MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 10mA Enable/Disable
ELXT04600 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
ELXT04600 Amphenol PCD 157240 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
ELXT04600 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELXT04600 NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS25A Crystals and Oscillators Crystals 25.000625MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 30 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/US
ATS25A CTS-Frequency Controls 57269 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS25A CTS-Frequency Controls 61995 1538+ CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF T/H Alphatek Technology Limited
ATS25A CTS-Frequency Controls 77990 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS25A CTS-Frequency Controls 77990 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397240007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1037490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1037490000 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1037490000 Weidmuller 147860 2016+ CONN HEADER 2POS 3.81MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
1037490000 Weidmuller 298070 2016+ CONN HEADER 2POS 3.81MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com