Location : Home > V > VI-25W-CV-F4
VI-25W-CV-F4
Share on FacebookShare on Facebook
VI-25W-CV-F4 distributors
PDB12-H4251-503BF Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 50k Ohm 1 Gang Linear Through Hole Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.08W PC Pins, Board Locks
PDB12-H4251-503BF IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDB12-H4251-503BF N/A 523 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
PDB12-H4251-503BF NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
78ST165VC Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REGULATOR 6.50V VERTICA
78ST165VC IC 57600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
78ST165VC RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
78ST165VC Texas Instruments 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
78ST165VC Texas Instruments 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
VE-24P-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W
VE-24P-MY-F3 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24P-MY-F3 NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4N-IW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W
VE-B4N-IW-F4 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B4N-IW-F4 NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTZ-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W
VE-JTZ-MX IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTZ-MX NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTZ-MX IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTZ-MX NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JT1-MZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W
VI-JT1-MZ IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JT1-MZ NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JT1-MZ IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JT1-MZ NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B6N-CV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W