Location : Home > V > VI-25L-EY-F2
VI-25L-EY-F2
Share on FacebookShare on Facebook
VI-25L-EY-F2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
98000332597 Optoelectronics Touch Screen Overlays Capacitive Touch Screen Overlay 18.40" (467.26mm) Serial
98000332597 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTS45-02L-503B2 Potentiometers, Variable Resistors Slide Potentiometers 50k Ohm 0.5W, 1/2W Through Hole Slide Potentiometer Top, Standard, 45mm Adjustment Type
PTS45-02L-503B2 568749 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
PTS45-02L-503B2 568749 13+ fenyang electronics co.,ltd
PTS45-02L-503B2 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTS45-02L-503B2 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BWB-MW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W
VE-BWB-MW-F3 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BWB-MW-F3 NEW 78590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWX-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W
VI-JWX-IW-S IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JWX-IW-S NEW 78410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-24Y-IX-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W
VE-24Y-IX-B1 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24Y-IX-B1 NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWL-MZ-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W
VE-JWL-MZ-S IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JWL-MZ-S NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2TP-IV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W