Location : Home > V > VI-21V-EY-F2
VI-21V-EY-F2
Share on FacebookShare on Facebook
VI-21V-EY-F2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5580201805F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Diffused 40¡ã 2.1V 25mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)
5581201801F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Diffused 60¡ã 1.8V 7mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)