Location : Home > V > VI-21D-IX-F3
VI-21D-IX-F3
Share on FacebookShare on Facebook
VI-21D-IX-F3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M16-JY-5 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator Yellow Diffused 6V 60mA Rectangle with Flat Top, 21.00mm x 15.10mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)