Location : Home > V > VI-20Z-IX-F4
VI-20Z-IX-F4
Share on FacebookShare on Facebook
VI-20Z-IX-F4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5592101833 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Diffused 50¡ã 2.2V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)