Location : Home > V > VG95234DA10SL-2
VG95234DA10SL-2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JRC25WRG-16S Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
KPSE00B18-32S Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
PT08E-18-11S(476) Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
MS3452L24-28P Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
GTS06F-18-19P(A24) Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
JBXHH2G08FSSDS Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
66226-042 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 10 Position FFC Connector Header 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)