Location : Home > V > VG08010000J0G
VG08010000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VG08010000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBG5354B/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 17V 5W SMBG
SMBG5354B/TR13 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5354B/TR13 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MBRB1645TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 45V 16A D2PAK
MBRB1645TR VISAY 10000 2013+ Schottky Rectifier, 16 A World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MBRB1645TR VISAY 10000 2013+ Schottky Rectifier 16 A World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
MBRB1645TR VISHAY 5000 2009 2009 Chaoxin Technology (HK) Limited
XBS104S14R-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123A
XBS104S14R-G TOREX 9000 13+ SOD-123 BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
XBS104S14R-G TOREX 34000 14-15+ SOD-123A Nego IC Co.Doris@negoic.com
XBS104S14R-G TOREX 39000 2013+PB SOD-123A WLParts Electronics ltd
0386101804 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK33404030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK33404030 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK33404030 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ08510400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ08510400J0G Amphenol FCI 147750 2016+ 508 TB PLU PLU W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
TJ08510400J0G IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ08510400J0G NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397040009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3051043 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3051043 Original 38474 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
3051043 Phoenix Contact 8000 2012+ PUSH-IN TERM BLOCK PLUG 1POS EKT Electronics Co., Ltd
3051043 Semiconductor 19835 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1546147-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Gray NEMA Open Construction 10.85mm
1546147-2 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1546147-2 IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0397000005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
1984620 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole