Location : Home > V > VF32505100J0G
VF32505100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VF32505100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325311-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325311-04-0 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776150-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1776150-5 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776150-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776150-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 5POS VERT T/H EKT Electronics Co., Ltd
1776150-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 5POS VERT T/H Global Thunder Electronics Co.,Ltd