Location : Home > V > VE09325100J0G
VE09325100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VE09325100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F24025CTR Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À20ppm Crystal 6pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F24025CTR CTS-Frequency Controls 140080 17+/18+ CRYSTAL 24.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F24025CTR CTS-Frequency Controls 140080 NEW RoHS CRYSTAL 24.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F24025CTR CTS-Frequency Controls 32305 1538+ CRYSTAL 24.000 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F24025CTR CTS-Frequency Controls 97770 2015+ CRYSTAL 24.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK30514030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK30514030J0G Amphenol FCI 147230 2016+ CONN BARRIER STRIP 14CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK30514030J0G IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK30514030J0G NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325341-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325341-04-0 IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395178805 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0395232304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1784037 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1784037 Phoenix Contact 147620 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1784037 Phoenix Contact 287830 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com