Location : Home > V > VE-J50-IX-B1
VE-J50-IX-B1
Share on FacebookShare on Facebook
VE-J50-IX-B1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTV112-3412A-A204 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 200k Ohm 2 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTV112-3412A-A204 Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PTV112-3412A-A204 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTV112-3412A-A204 NEW 88890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PDA241-SRT00-253A2 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 25k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.25W, 1/4W Solder Lug
PDA241-SRT00-253A2 Bourns 42000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
VI-B3X-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W
VI-B3X-MX IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3X-MX NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B1L-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W
VI-B1L-MY-S IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B1L-MY-S NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BWT-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VE-BWT-MY-F3 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BWT-MY-F3 NEW 77790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B1T-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W