Location : Home > V > VE-25X-IX-S
VE-25X-IX-S
Share on FacebookShare on Facebook
VE-25X-IX-S distributors
RJ6P253 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 25k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ6P253 Copal 16242 12+ TRIMMER 25K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ6P253 Copal 62500 12+ TRIMMER 25K OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd