Location : Home > V > VE-21W-CV-F1
VE-21W-CV-F1
Share on FacebookShare on Facebook
VE-21W-CV-F1 distributors
5593501027F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green, Red 65¡ã 2.3V Green, 2.1V Red 30mA Green, 30mA Red Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)