Location : Home > V > VE-20D-EY-F3
VE-20D-EY-F3
Share on FacebookShare on Facebook
VE-20D-EY-F3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM5YC Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Clear 35¡ã 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
PM5YC Bivar Inc 13000 n/a PNL MNT YLW 20MA W/WIRE 12 Hongkong Inductors Limited