Location : Home > V > VD03315200J0G
VD03315200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VD03315200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KD06505000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
KD06505000J0G Amphenol FCI 147380 2016+ 508 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
KD06505000J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KD06505000J0G NEW 88910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1775592001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1775592001 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775592001 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1775592001 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 4POS 5.08MM BK EKT Electronics Co., Ltd
1775592001 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 4POS 5.08MM BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd