Location : Home > V > VCM20000
VCM20000
Share on FacebookShare on Facebook
VCM20000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Y92P-CXC6B Industrial Controls, Meters Panel Meters - Accessories Front Panel Black
CY2CP1504ZXIT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 250MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
CY2CP1504ZXIT 6798954 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CY2CP1504ZXIT CYPRESS 5000 17+ TSSOP20 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
8N3SV76KC-0148CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 231.25MHz 6-CLCC
843034AY-01LFT IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATMEGA168A-PU Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers AVR AVR? ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-PDIP
ATMEGA168A-PU ATMEL 29150 2012+ Standard Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MB90387SPMT-GS-267E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90385 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 48-LQFP (7x7)
PIC32MX570F512HT-I/MR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers MIPS32? M4K? PIC? 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-QFN Exposed Pad (9x9)
PIC32MX570F512HT-I/MR MICROCHIP 12500 SOPDIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
TDA8579T/N1SJ NXP 7870 8-SO E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
71321SA35PF Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 16KBIT 35NS 64TQFP
71321SA35PF IC 57190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
71321SA35PF IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
71321SA35PF INTEGRATED 241 STOCKATAIPCO.COM AIPCO INC
71V2556S166PFGI8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4.5MBIT 166MHZ 100TQFP
IS63WV1288DBLL-10JLI-TR Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 1MB LP 10NS 32SOIC
IS63WV1288DBLL-10JLI-TR ISSI 39524 NEW RoHS IC SRAM 1MB LP 10NS 32SOIC FindCores Electronics Inc.
IS63WV1288DBLL-10JLI-TR ISSI 41755 1516+ IC SRAM 1MB LP 10NS 32SOIC Alphatek Technology Limited
IS49RL36160-107BL Integrated Circuits (ICs) Memory IC DRAM 576MBIT 933MHZ 168BGA
IS49RL36160-107BL NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IS49RL36160-107BL IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IS49RL36160-107BL NEW 88810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CWN-310-16-0021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
CWN-310-16-0021 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CWN-310-16-0021 NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-18-024-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
892-18-024-20-002101 Preci-Dip 157850 2016+ CONN HDR 24POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
892-18-024-20-002101 Preci-Dip 287530 2016+ CONN HDR 24POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-80-145-01-714101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
350-80-145-01-714101 Preci-Dip 157070 2016+ CONN HDR 23POS 0.200 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-145-01-714101 Preci-Dip 288090 2016+ CONN HDR 23POS 0.200 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-102978-0-08 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-102978-0-08 TE Connectivity AMP Connectors 157580 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 08POS R/A Unitronix Electronics Limited
4-102978-0-08 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-102978-0-08 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 08POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.
2719470 Industrial Controls, Meters Accessories I/O COUPLING MODULE
2719470 N/A 3 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
2719470 RoHS 25005 11+ original new 8STAR-IC
81513052 Industrial Controls, Meters Accessories PNEUM LED BRACKET 24V