Location : Home > V > VBO52-12NO7
VBO52-12NO7
Share on FacebookShare on Facebook
VBO52-12NO7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VBO52-12NO7 N/A 600 IXYS 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
VBO52-12NO7 MODULE 1000 IXYS 17+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
VBO52-12NO7 MODULE 80000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
VBO52-12NO7 DIODE BRIDGE 52A 1200V PWS-D 8000 IXYS 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VBO52-12NO7 DIODE BRIDGE 52A 1200V PWS-D 1215 IXYS 15+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
VBO52-12NO7 DIODE BRIDGE 52A 1200V PWS-D 1629 IXYS 15+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387356603 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546477-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546477-4 IC 57280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-1546468-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
4-1546468-4 20000 15+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
4-1546468-4 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
38780-0116 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
38780-0116 Electronics 27630 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
38780-0116 Electronics 27630 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2716020 Electronics 26969 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2716020 IC 36050 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0608220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 2-12 AWG
0395319505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
0894858100 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Vertical