Location : Home > V > VBO40-12NO6
VBO40-12NO6
Share on FacebookShare on Facebook
VBO40-12NO6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VBO40-12NO6 MODULE 1000 IXYS 17+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
VBO40-12NO6 DIODE BRIDGE 40A 1200V SOT-227B 8000 IXYS 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VBO40-12NO6 N/A 600 IXYS 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
VBO40-12NO6 880 IXYS 13+ WLParts Electronics ltd
VBO40-12NO6 DIODE BRIDGE 40A 1200V SOT-227B 2850 IXYS 15+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-7360-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS TIN
20-7360-10 Aries Electronics 157590 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-7360-10 Aries Electronics 279190 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7360-10 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
63453-050LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
63453-050LF Distributor 162310 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
63453-050LF IC 38850 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
63453-050LF Original 39584 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
63453-050LF Semiconductor 31685 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
929850-01-19-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929850-01-19-10 3M 288150 2016+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 19POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929850-01-19-10 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929850-01-19-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 19POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
929850-01-19-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 19POS TPC Global Service Co.Ltd.
325201-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
940-99-084-17-400000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 84POS TIN-LEAD
940-99-084-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
940-99-084-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN PLCC SOCKET 84POS SMT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
940-99-084-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN PLCC SOCKET 84POS SMT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
940-99-084-17-400000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288010 2016+ CONN SOCKET PLCC 84POS TIN-LEAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55510-336LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
821-22-049-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 49 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-049-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-049-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-049-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 49POS SNGL .217 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-049-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 49POS SNGL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5016452020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin