Location : Home > V > VB30120S-E3/8W
VB30120S-E3/8W
Share on FacebookShare on Facebook
VB30120S-E3/8W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VB30120S-E3/8W DIODE 30A 120V SIGNLE SCHOTTKY 8000 Vishay/General Semiconductor 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
VB30120S-E3/8W DIODE 30A 120V SIGNLE SCHOTTKY 8000 Vishay/General Semiconductor 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
VB30120S-E3/8W DIODE 30A 120V SIGNLE SCHOTTKY 8000 Vishay/General Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VB30120S-E3/8W TO-263 13800 VISHAY 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84C15-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 300MW SOT23-3
BZX84C15-G3-18 IC 38100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84C15-G3-18 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SB130-B Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 1A DO41
SB130-B IC 38941 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SB130-B N/A 88000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
0387523807 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws