Location : Home > V > VB11015200J0G
VB11015200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
VB11015200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-552943-15G Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories TV 15 CAP & CHAIN RECP NI
P-1360B-ST(54) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 60POS PLUG
794611-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 26-30AWG GOLD CRIMP
DTS24F17-35PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
1888174-4 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT ASSEM 36POS VERT
644151-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 9POS 22AWG MTA 100
644151-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 9POS 22AWG MTA 100 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
M83723/73W16108 Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
68002-102 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68002-102 FCI 8000 2012+ BERGSTIK II .100 SR STRAIGHT SIMEN Electronics Co.,Ltd
68002-102 FCI 8000 2012+ BERGSTIK II .100 SR STRAIGHT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
68002-102 IC 57670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1526360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1526360000 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1526360000 Weidmuller 157860 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1526360000 Weidmuller 287570 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELFP19210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
ELFP19210 Amphenol PCD 157680 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
ELFP19210 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFP19210 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1768312 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1768312 Phoenix Contact 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1768312 Phoenix Contact 278310 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK50620330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50620330J0G Amphenol FCI 157240 2016+ CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50620330J0G IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50620330J0G NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325221-07-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
3101223 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories PARTITION PLATE 1MM GRAY
3101223 Phoenix Contact 289170 2016+ PARTITION PLATE 1MM GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3101223 Phoenix Contact 8000 2012+ PARTITION PLATE 1MM GRAY EKT Electronics Co., Ltd
3101223 Phoenix Contact 8000 2012+ PARTITION PLATE 1MM GRAY TPC Global Service Co.Ltd.
562111030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws