Location : Home > V > V915515300J0G
V915515300J0G
Share on FacebookShare on Facebook
V915515300J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1720630311 MOLEX 4250 mail:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
66900-334 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET IDC 34POS DUAL GOLD
66900-334 FCI 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
FGG.2B.565.ZZC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 18-20 AWG Size 1.3mm Crimp Gold
D38999/26JC35AC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings KJB 22C 22#22D PIN PLUG
68002-203HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68002-203HLF Amphenol FCI 147620 2016+ BS II SNGL Unitronix Electronics Limited
68002-203HLF Amphenol FCI 297990 2016+ BS II SNGL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68002-203HLF IC 57630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1630810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1630810000 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1630810000 Weidmuller 157060 2016+ CONN TERM BLOCK 12POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1630810000 Weidmuller 278010 2016+ CONN TERM BLOCK 12POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395126516 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
0395300217 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1437285-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 34 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)