Location : Home > V > V804515100J0G
V804515100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
V804515100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FDMS3606S Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 13A/27A PWR56
FDMS3606S 45578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
FDMS3606S IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDMS3606S NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ZXM61N03FTC Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 1.4A SOT23-3
ZXM61N03FTC N/A 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ZXM61N03FTC ZETEX 10000 2013+ 30V N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE MOSFET World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
1N4448W-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 75V 150MA SOD123
1N4448W-G3-18 VISHAY 989000 16+ROHS SOD123 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
BAV70W,135 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY GP 100V 175MA SOT323
BAV70W,135 38144 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
0397230011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
MC-405 32.7680K-A3: PURE SN Crystals and Oscillators Crystals 32.768kHz ¡À20ppm Crystal 12.5pF 50 kOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MC-405 32.7680K-A3: PURE SN EPSON 139630 17+/18+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 12.5PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
MC-405 32.7680K-A3: PURE SN EPSON 41855 1538+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 12.5PF SMD Alphatek Technology Limited
MC-405 32.7680K-A3: PURE SN EPSON 57279 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 12.5PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MC-405 32.7680K-A3: PURE SN EPSON 77350 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 12.5PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OQ16120100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ16120100J0G Amphenol FCI 157240 2016+ 350 TB SOCKET R/A Unitronix Electronics Limited
OQ16120100J0G IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ16120100J0G NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2281513 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 50 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 12-24 AWG
2281513 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2281513 Phoenix Contact 146970 2016+ MODULE 50POS HEADER DIN RAIL Unitronix Electronics Limited
2281513 Phoenix Contact 287970 2016+ MODULE 50POS HEADER DIN RAIL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546227-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1546227-7 IC 57230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546227-7 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ TERM BLOCK RCPT 7POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1546227-7 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK RCPT 7POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1610220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
1610220000 Weidmuller 157340 2016+ GSE 10/04/180 4.5 GR Unitronix Electronics Limited
1610220000 Weidmuller 297330 2016+ GSE 10/04/180 4.5 GR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1888630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole