Location : Home > V > V72C28M150BL2
V72C28M150BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V72C28M150BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C28M150BL2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EVJ-Y15F03D53 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 5k Ohm 2 Gang Logarithmic Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
EVJ-Y15F03D53 Electronics 27409 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
EVJ-Y15F03D53 IC 38262 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
EVJ-Y15F03D53 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3314S-3-102G Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1k Ohm 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3314S-3-102G 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3314S-3-102G 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3314S-3-102G Bourns 16460 12+ TRIMMER 1K OHM 0.25W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3314S-3-102G IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ST32ETB204 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200k Ohm 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
ST32ETB204 Copal Electronics Inc (VA) 8000 2012+ POT 200K OHM 3MM CERM SQ TOP SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
ST32ETB204 Copal Electronics Inc (VA) 8000 2015+ POT 200K OHM 3MM CERM SQ TOP SMD enkaite Electronics Co., Ltd
ST32ETB204 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ST32ETB204 NEW 88090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BN2-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W
VI-BN2-MW IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BN2-MW NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BN2-MW IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BN2-MW NEW 78350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NK-MU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W