Location : Home > V > V72C28H150BS2
V72C28H150BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V72C28H150BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C28H150BS2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6792312333F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow 12V 30mA Solder Lug