Location : Home > V > V72C28E150BF
V72C28E150BF
Share on FacebookShare on Facebook
V72C28E150BF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C28E150BF 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
81A1A-B16-A18L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 50k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W PC Pins
H-494-3 Potentiometers, Variable Resistors Scale Dials 0.250" (6.35mm) Shaft Size 30 Turn Metal Scale Dial