Location : Home > V > V72C24M150BN2
V72C24M150BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V72C24M150BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C24M150BN2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50739180974600F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Panel Indicator
32-2113 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Neon Panel Indicator 125V Round with Flat Top, 10.72mm Wire Leads - 6" (152.40mm)