Location : Home > V > V72C24H150BN2
V72C24H150BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V72C24H150BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C24H150BN2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
V300C24H150BS2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W
V300C24H150BS2 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V300C24H150BS2 NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V300C24H150BS2 VICOR 2000 2013+ 300V Input Micro Family DC-DC Converter Module Protec Engineering (S) Pte Ltd
REE8R0E Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 8 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 12.5W Solder Lug
REE8R0E IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
REE8R0E NEW 97290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REE8R0E Ohmite 73600 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
VI-220-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
VI-220-MY-S IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-220-MY-S NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-242-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W
VI-242-MY-S IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-242-MY-S NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B5P-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W