V72C24E150BF3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W
V72C24E150BF3 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V72C24E150BF3 NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V72C24E150BF3 VICOR 2000 2013+ 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module Protec Engineering (S) Pte Ltd