Location : Home > V > V72C24C150BS2
V72C24C150BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V72C24C150BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C24C150BS2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-241-MU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W
VI-241-MU-F1 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-241-MU-F1 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3386H-1-203TLF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3386H-1-203TLF 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3386H-1-203TLF Bourns 15000 12+ TRIMMER 20K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3386H-1-203TLF IC 57200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-23F-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W
VI-23F-MY-F3 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-23F-MY-F3 NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BN1-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W
VI-BN1-MY-B1 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BN1-MY-B1 NEW 78470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BTW-IW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W