Location : Home > V > V72C15M150BL2
V72C15M150BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V72C15M150BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C15M150BL2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-24W-MU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W
VI-24W-MU-F4 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-24W-MU-F4 NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3386P-1-223LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 22k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3386P-1-223LF 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3386P-1-223LF 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3386P-1-223LF IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WZ-MW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W
VE-2WZ-MW-F3 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WZ-MW-F3 NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BTJ-IY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W
VE-BTJ-IY-F4 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BTJ-IY-F4 NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTH-IW-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W