Location : Home > V > V72C15M150BF2
V72C15M150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V72C15M150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C15M150BF2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPR5HC Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Clear 35¡ã 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
MPR5HC Bivar Inc 20000 n/a PNL MNT W/ WIRE 625NM 40MCD RED Hongkong Inductors Limited
MPR5HC IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPR5HC NEW 98150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PM3YD Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Diffused 40¡ã 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads
PM3YD NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PM3YD Bivar Inc 15000 n/a PNL MNT YLW 20MA W/WIRE 12 Hongkong Inductors Limited