Location : Home > V > V72C15H150BS3
V72C15H150BS3
Share on FacebookShare on Facebook
V72C15H150BS3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C15H150BS3 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RKS500E Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 500 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 100W Solder Lug
RKS500E 854679 13+ fenyang electronics co.,ltd
RKS500E IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RKS500E NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3329P-1-104 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3329P-1-104 39846 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3329P-1-104 STOCK 43250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3329P-1-104 STOCK 43250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
VE-B3H-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W
VE-B3H-MY-F4 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B3H-MY-F4 NEW 89210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTL-IX-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W
VI-JTL-IX-B1 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JTL-IX-B1 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNL-CV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W
VE-BNL-CV-F1 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNL-CV-F1 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JVP-IY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W