Location : Home > V > V72C15E150BL2
V72C15E150BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V72C15E150BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C15E150BL2 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PV36P504A01B00 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment
PV36P504A01B00 Murata 15000 12+ TRIMMER 500K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PV36P504A01B00 Murata 4209 11+ TRIMMER 500K OHM 0.5W TH Eurotronik Components GmbH
PV36P504A01B00 Murata 4209 15+ TRIMMER 500K OHM 0.5W TH Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
3339S-1-101LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 4 Turn Side Adjustment
3339S-1-101LF 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3339S-1-101LF 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3339S-1-101LF Bourns 15306 12+ TRIMMER 100 OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
VE-212-MV-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W
VE-212-MV-F3 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-212-MV-F3 NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNZ-IX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W