Location : Home > V > V72C12T150BS3
V72C12T150BS3
Share on FacebookShare on Facebook
V72C12T150BS3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V72C12T150BS3 72V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6781231112F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green 4¡ã 3.3V 30mA Solder Lug